Wyświetl pojedynczy post
zbymak
Senior Member
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6918
Stary 06.07.2010, 19:38
Jest jeszcze taka opcja ,ze juz kogoś kupiliśmy i bedzie można go zglosic do pucharow a zostanie zaprezentowany po przylocie druzyny na konferencji
Odpowiedz cytując