Hahahaha a powiedz co dzięki Twojemu płakaniu zmieni sie w tym projekcie , budowie itp . Podpowiem Ci : nic . A nawet gdyby ktos , nie wiem kto , jakiś cudotwórca chciał coś zmienić na stadionie i chciałby zasięgnąć opini kibiców to po przeczytaniu tych wszystkich płaczów , bzdur i czepiania się o byle pierdół np .kolor przesęł , umywalki itp poszedłby się napić żeby odreagować a potem dałby sobie spokój

Wy wszystko wiecie najlepiej : ile kosztuje nasz stadion , ile kosztuje Śląski , kto ile wziął w łąpe .Nie wiecie tylko jak Obtułowicz wygrał przetarg

Ale tego możecie nie wiedzieć bo przecież przetargu nie było

Ale po co komu to wiedzieć , przeciez to szczegóły nie tak ważne jak to dlaczego jedna z 30 tys krzesełek jest w innym odcieniu

Ludzie ogranijcie się !
Już pisałem że ten stadion jest budowany wg chorych zasad ale takie były realia , takie czasy . Równie dobrze mogliśmy nie mieć nic . Przypominam że jak zaczeła się przebudowa stadiony nie było jeszcze mowy o Euro i generalnie był problem z funduszami .Stadion należał do Policji itp . Jakoś się udało to wszystko przeskoczyć .Powstaje stadion na 33 tys ludzi gdzie będzie można pokazać naszą kibicowską siłę w dopingu .Będzie stadion , którego nie będziemy musieli się wstydzić w europie a wy się czepiacie o to że wyjazd dla kosiarki jest nie tam gdzie sobie wymarzyliście . Dramat