arrosmay napisał(a):

|
Co jak co, ale myślę, że nawet jeśli kogoś zatrudnią, to przedstawią go dopiero po przylocie z Niemiec, bo nie wydaje mi sie, aby go wysyłali na obóz na 2 dni, bo to niezbyt rozsądne by było. Takie przynajmniej moje zdanie
|
Mnie się podobnie wydaje. Bodajże w piątek wracają do Karkowa tak?
Pewnie w piątek lub w poniedziałek odbędzie się konferencja prasowa poświęcona prezentacji koszulek na sezon 2010/2011 oraz zaprezentowaniu Cikosa, Bunozy i byc może Etamane / ewentualnie jeszcze kogoś nowego.
I mam jeszcze jedno pytanie: zawodników do dwumeczu z Litwinami należy zgłaszać do piątku do północy?
zbymak napisał(a):

|
Jest jeszcze taka opcja ,ze juz kogoś kupiliśmy i bedzie można go zglosic do pucharow a zostanie zaprezentowany po przylocie druzyny na konferencji
|
No taka opcja jest z cala pewnością

szkoda że tylko czysto teoretycznie.