Wyświetl pojedynczy post
grzesiek632
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Kresy Wschodnie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6917
Stary 06.07.2010, 19:19
arrosmay napisał(a):Wyświetl post
Co jak co, ale myślę, że nawet jeśli kogoś zatrudnią, to przedstawią go dopiero po przylocie z Niemiec, bo nie wydaje mi sie, aby go wysyłali na obóz na 2 dni, bo to niezbyt rozsądne by było. Takie przynajmniej moje zdanie
Mnie się podobnie wydaje. Bodajże w piątek wracają do Karkowa tak?

Pewnie w piątek lub w poniedziałek odbędzie się konferencja prasowa poświęcona prezentacji koszulek na sezon 2010/2011 oraz zaprezentowaniu Cikosa, Bunozy i byc może Etamane / ewentualnie jeszcze kogoś nowego.

I mam jeszcze jedno pytanie: zawodników do dwumeczu z Litwinami należy zgłaszać do piątku do północy?

zbymak napisał(a):Wyświetl post
Jest jeszcze taka opcja ,ze juz kogoś kupiliśmy i bedzie można go zglosic do pucharow a zostanie zaprezentowany po przylocie druzyny na konferencji
No taka opcja jest z cala pewnością szkoda że tylko czysto teoretycznie.
Ostatnio edytowane przez grzesiek632 : 06.07.2010 o godz. 19:42.
"Wisła to nasz nałóg, to nasza heroina
i gdyby nie ONA - świat mógłby się zatrzymać.."

Odpowiedz cytując