Wyświetl pojedynczy post
arrosmay
Senior Member
 
 
Od: 03.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6916
Stary 06.07.2010, 19:13
Co jak co, ale myślę, że nawet jeśli kogoś zatrudnią, to przedstawią go dopiero po przylocie z Niemiec, bo nie wydaje mi sie, aby go wysyłali na obóz na 2 dni, bo to niezbyt rozsądne by było. Takie przynajmniej moje zdanie
Odpowiedz cytując