Wyświetl pojedynczy post
julo
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Wiślak znad Warty

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28345
Stary 06.07.2010, 18:33
Sprzedanie/pozbycie się w ostatniej chwili 3 podstawowych graczy z bloku defensywnego świadczy o tym że nie mamy ŻADNEJ polityki transferowej.
Było wiadomo nie od dziś że Alvares jest tylko wypożyczony. Ja rozumiem że Wisła odgrywa taką a nie inną role i znam nasze miejsce w szeregu jeśli chodzi o transfery. Wiadomo, że jeśli jest tylko taka możliwość sprzedania za dobrą cene zawodnika to będziemy to robili ale na BOGA, nie można sprzedać dwóch środkowych obrońców naraz przed meczami w LE, bo nie po to sie walczy cały rok w lidze żeby szybko z niej odpaść. Jeśli już nadażyła sie okazja sprzedaży Marcelo to mimo że chcemy sprzedać np. Głowackiego, to trzymamy go jeszsze pół roku zanim znajdziemy kogoś na ich miejsce. Więc albo puszczamy Głowę a Marcelo zatrzymujemy jeszcze pół roku albo odwrotnie, sprzedajemy MArcelo a Głowa musi zostać. To chyba logiczne bo drużyne buduję sie "od tyłu" i na dzień dziesjeszy nie mamy nic.
Ostatnio edytowane przez julo : 06.07.2010 o godz. 18:36.
Odpowiedz cytując