Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
kroko.
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Ruczaj
Offline
#
17026
06.07.2010, 18:28
Szukam osoby która mieszka / przebywa obecnie w Anglii a najlepiej Londynie lub Leicester, mam parę pytań bo się tam wybieram za niedługo, jest ktoś ? Niech napisze na PRIV najlepiej
kroko.
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kroko.
Znajdź inne posty napisane przez kroko.