Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
-78-
Junior Member
Od: 05.2010
Offline
#
17025
06.07.2010, 18:27
ma ktoś może tą grafikę pumy, love=football(serce=piłka) ? Bo nigdzie nie mogę znaleźć.
-78-
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do -78-
Znajdź inne posty napisane przez -78-