|
Kiedys mnie ta gra wciagla. Potrafilem grac jeden sezon tygodniami.Ale calosc polityki transferowej sprowadza sie do kupowania graczy z wysokimi atrybutami pracowitosc i determinacja. Bierzesz na ilu ci starczy kasy po sezonie albo 2 sprzedajesz za 10x wiecej niz kupiles.Aha od samego poczatku trzeba prosic o rozbudowe bazy treningowej.Gralem we wszystkie wersje CM-a od 1998, pozniej FM od 2006 do 2010 wlacznie.
|