|
Ta betonowa elewacja stadionu Wisły to architektura PRL w najczystszej postaci. Obtułowicz przecież inaczej nie projektuje, więc trudno się dziwić że cały stadion ma urok betonowego bloku mieszkalnego. Dla mnie wygląda to ochydnie i prostacko i aż trudno uwierzyć, że coś tak odrażającego mogło powstać w XXI wieku.
|