Wyświetl pojedynczy post
Pioneer
Member
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11782
Stary 06.07.2010, 17:45
Ta betonowa elewacja stadionu Wisły to architektura PRL w najczystszej postaci. Obtułowicz przecież inaczej nie projektuje, więc trudno się dziwić że cały stadion ma urok betonowego bloku mieszkalnego. Dla mnie wygląda to ochydnie i prostacko i aż trudno uwierzyć, że coś tak odrażającego mogło powstać w XXI wieku.
Odpowiedz cytując