Filippo123321 napisał(a):

Nie no, co ty, gralismy wspaniale - ciagle wymeczone 1:0, 2:1, przegrane z Levadia, Lechem, Legią, remis i porazka z Cracovia - zajebisty sezon, oby tak dalej.
Nie wspominam oczywiscie o mniej prestizowych, a jeszcze bardziej kompromitujacych porazkach z Arka, Belchatowem i Koroną.
|
A myslałeś, że będziemy wygrywali ligę w cuglach, nie ponosząc żadnych porażek, a dodatkowo wygrywając po 5:0...?
Stary te czasy minęły bezpowrotnie i nawet najlepsze transfery nam w tym nie pomogą. Piłka się wyrównała i te teoretycznie słabsze zespoły również potrafią "grać" w piłkę.