|
Jaroo spokojnie... napisałeś tak jakby nikt do nas nie przeszedł. Zrobiliśmy już 4 transfery i do pełni szczęścia zostaje nam tylko stoper do zakupienia, a o to jestem spokojny, wiec nie dramatyzujmy
PS: śmieszą mnie takie stwierdzenia: " klub chyba odpuścil sobie Puchary" albo " teraz to napewno spadniemy do 1.ligi". Ludzie trochę się opanujcie!!!
Szacun dla trzeźwo myślących.
Uwaga ogloszenie: Jeśli mieszkasz w okolicach Warszawy i regularnie jezdzisz na mecze Wisełki lub znasz osobę, która odpowiada tym kryteriom proszę napisz do mnie na priv. Szukam osób z tych okolic, z którymi mógłbym udawać się na mecze i wspierać ABG. Dziękuję za uwagę
Śląsk - Wisla - Lechia
Braci się nie traci!
edit by Jaroo1
|