Wyświetl pojedynczy post
kondzio500
Member
 
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6913
Stary 06.07.2010, 17:14
Jaroo spokojnie... napisałeś tak jakby nikt do nas nie przeszedł. Zrobiliśmy już 4 transfery i do pełni szczęścia zostaje nam tylko stoper do zakupienia, a o to jestem spokojny, wiec nie dramatyzujmy

PS: śmieszą mnie takie stwierdzenia: " klub chyba odpuścil sobie Puchary" albo " teraz to napewno spadniemy do 1.ligi". Ludzie trochę się opanujcie!!!

Szacun dla trzeźwo myślących.
Uwaga ogloszenie: Jeśli mieszkasz w okolicach Warszawy i regularnie jezdzisz na mecze Wisełki lub znasz osobę, która odpowiada tym kryteriom proszę napisz do mnie na priv. Szukam osób z tych okolic, z którymi mógłbym udawać się na mecze i wspierać ABG. Dziękuję za uwagę

Śląsk - Wisla - Lechia

Braci się nie traci!

edit by Jaroo1

Odpowiedz cytując