Koledzy przypominam wam że nie możemy dryfować na zasadzie że zawodnicy będą biegać jak w A klasie Franek grasz dziś na prawej stronie bo Józek dziś słabo się czuje.Każdy zawodnik musi mieć podwojenie a nie tak jak do tej pory że Diaz bedzie grał na lewej na prawej w środku gdzie luka tam się go upcha bo obudzimy się z rekom w nocniku jak złapie kontuzjie albo przyjdzie oferta to go na kasę zamienia i w tedy co

? Potrzeba 5 zawodników i to do pierwszego składu jak chcemy myśleć o czymś do powalczenie