Temat
:
Europejskie puchary w wykonaniu polskich drużyn.
Wyświetl pojedynczy post
micmac
Junior Member
Od: 05.2010
Offline
#
3681
06.07.2010, 16:42
Już za kilka dni mecz Wisły w pucharach, a my nie mamy obrony!!! Ciekawe jak to będzie wyglądać... Obyś my nie skończyli naszej tegorocznej przygody w pucharach tak jak w tamtym roku...
micmac
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do micmac
Znajdź inne posty napisane przez micmac