Wyświetl pojedynczy post
micmac
Junior Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3681
Stary 06.07.2010, 16:42
Już za kilka dni mecz Wisły w pucharach, a my nie mamy obrony!!! Ciekawe jak to będzie wyglądać... Obyś my nie skończyli naszej tegorocznej przygody w pucharach tak jak w tamtym roku...
Odpowiedz cytując