|
My jesteśmy Wisła pojedziemy Levadię, nawet Dynamo Tibilisi i Vallerenge, My jesteśmy Kraków o Euro 2012 maja nas poprosić by Platini miał zaszczyt uświetnienia imprezy naszym miastem, my jesteśmy Wisla....oooo za tydzień gramy na estadio del suche stawy bo własnego nie mamy a jak dostaniemy to bubel.Król jest nagi.
|