Wyświetl pojedynczy post
MCX
Senior Member
 
 
Od: 06.2003
Skąd: Piła

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28318
Stary 06.07.2010, 16:21
szprotson napisał(a):Wyświetl post
Na Szawle mozemy wyjsc tym co mamy. Bez przesady, ale to jest Wisła Kraków.
Mam nadzieję, że nasi piłkarze nie wyjdą na boisko z takim nastawieniem.

Wtedy powtórka z rozrywki jest gwarantowana.

Na Litwinach przejechała się kiedyś Legia, tak dla przypomnienia:

http://www.legia.net/index.php?typ=news&id=25340

Nasze drużyny od kilku lat kończą europejskie puchary już latem (poza nielicznymi wyjątkami), a mimo to nadal w głowach wielu ludzi funkcjonuje przekonanie, że jak jedziemy na Litwę, Estonię czy do Azerbejdżanu to mecz sam się wygra i to spokojnie 5:0.

Niestety, ale nie ma już słabeuszy. A jeśli już to bliżej nam właśnie do nich niż do europejskich średniaków.
Odpowiedz cytując