MCDave napisał(a):

PS. Żeby sobie tak dołączyć do licytacji kto jest największym ekspertem od mundialu w RPA napiszę - ja mówiłem, że wygrają Niemcy już od ich 1. meczu. A jeszcze lepszy żart jest taki, że przed meczem Argentyna - Niemcy mówiłem, że wygrają 3-4 bramkami. A wszyscy jeszcze się poważnie zdziwią jeśli do finału awansuje Urugwaj.
|
Gratuluje.
Ale co biedny Urugwaj nawet jak awansuje zdziała w finale z Holandią?