Wyświetl pojedynczy post
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1944
Stary 06.07.2010, 16:16
MCDave napisał(a):Wyświetl post

PS. Żeby sobie tak dołączyć do licytacji kto jest największym ekspertem od mundialu w RPA napiszę - ja mówiłem, że wygrają Niemcy już od ich 1. meczu. A jeszcze lepszy żart jest taki, że przed meczem Argentyna - Niemcy mówiłem, że wygrają 3-4 bramkami. A wszyscy jeszcze się poważnie zdziwią jeśli do finału awansuje Urugwaj.
Gratuluje.


Ale co biedny Urugwaj nawet jak awansuje zdziała w finale z Holandią?
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując