Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28315
Stary 06.07.2010, 16:15
szprotson napisał(a):Wyświetl post
Na Szawle mozemy wyjsc tym co mamy. Bez przesady, ale to jest Wisła Kraków.
Acha. Jesteśmy Wisłą Kraków. Pewnie Litwini już robią w portki!

Ciekawe, czy Włosi myśleli tak samo przed swoim ostatnim meczem na mundialu.

Ale niektórzy jak widać nie uczą się nigdy.
Dostaliśmy od Levadii, Cracovii, ale jesteśmy Wisłą Kraków. Pojedziemy jakiś tam Litwinów nawet, jeśli trzeba będzie wystawić awaryjnie Singlara na stoperze i Kurto na bramce. Bo przecież nazwiska nie grają - tylko nazwy klubów

Jasne.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując