Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11778
Stary 06.07.2010, 16:07
KOMINEK napisał(a):Wyświetl post
Byłem wczoraj pod stadionem od strony Parku Jordana i gołe mury wyglądają obleśnie. Wygląda to tak jakby budowa nie został skończona
Tak się właśnie KOMINEK zastanawiam. Komu może się może ten beton podobać w obecnym stanie?
WYGLĄDA TO FATALNIE!
Bez elewacji się nie obędzie.
Odpowiedz cytując