KOMINEK napisał(a):

|
Byłem wczoraj pod stadionem od strony Parku Jordana i gołe mury wyglądają obleśnie. Wygląda to tak jakby budowa nie został skończona
|
Tak się właśnie KOMINEK zastanawiam. Komu może się może ten beton podobać w obecnym stanie?
WYGLĄDA TO FATALNIE!
Bez elewacji się nie obędzie.