Wyświetl pojedynczy post
Orson
Senior Member
 
 
Od: 09.2003
Skąd: z AWFu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3717
Stary 06.07.2010, 15:39
dokladnie, jestem zapalonym graczem i powiem Ci ze sleczac godzinami nad taktyka tylko raz udalo mi sie wyjsc z grupy LM
dlatego gram na dwoch save'ch
jeden do zabawy i drugi do mozolnego budowania potegi Wiselki
...coście s....ysyny uczynili z tą krainą?
Odpowiedz cytując