Snow napisał(a):

Smolarek jest śmieszny. Już nawet nie chodzi mi o to jak się ceni, ale o fakt, że jakby przyszedł do ligi polskiej to prawdopodobnie by już z niej nie wyszedł. Nagle by się okazało, że nawet w naszej lidze żadna z niego gwiazda. Tak więc opierając się jedynie na nazwisku i dobry CV, będzie szukał kolejnych naiwniaków typu Kavala.
Od 2005 roku i jego gry w Borussi, równa pochyła w dół (no dobra z małymi przebłyskami w reprze) , a trzeba zaznaczyć, że ma on już 29 lat!
|
Piłkarz z niego żaden. Nie wiem czy w ogóle naiwniacy jeszcze na niego się znajdą. Do tego trudny ma charakter,tak więc sprawa raczej jest jasna. Zrobił błąd,że wyjechał z Dortmundu w ogóle z ligi niemieckiej. I całkiem dobrze piszesz,facet ni dość,że nie poradziłby sobie u nas,to wsiąkłby w naszą ligę na zawsze. I mit wielkiego zbawcy reprezentacji by znikł od razu.