Wyświetl pojedynczy post
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6909
Stary 06.07.2010, 15:27
Snow napisał(a):Wyświetl post
Smolarek jest śmieszny. Już nawet nie chodzi mi o to jak się ceni, ale o fakt, że jakby przyszedł do ligi polskiej to prawdopodobnie by już z niej nie wyszedł. Nagle by się okazało, że nawet w naszej lidze żadna z niego gwiazda. Tak więc opierając się jedynie na nazwisku i dobry CV, będzie szukał kolejnych naiwniaków typu Kavala.

Od 2005 roku i jego gry w Borussi, równa pochyła w dół (no dobra z małymi przebłyskami w reprze) , a trzeba zaznaczyć, że ma on już 29 lat!
Piłkarz z niego żaden. Nie wiem czy w ogóle naiwniacy jeszcze na niego się znajdą. Do tego trudny ma charakter,tak więc sprawa raczej jest jasna. Zrobił błąd,że wyjechał z Dortmundu w ogóle z ligi niemieckiej. I całkiem dobrze piszesz,facet ni dość,że nie poradziłby sobie u nas,to wsiąkłby w naszą ligę na zawsze. I mit wielkiego zbawcy reprezentacji by znikł od razu.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując