Wyświetl pojedynczy post
Pablo84
Senior Member
 
 
Od: 03.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11776
Stary 06.07.2010, 15:22
Arapaho napisał(a):Wyświetl post
^^Człowieku stań przed ścianą i uderz łbem 2 razy.Jakby ten stadion byl za 50 a nie 500 mln nikt by pewnie nie narzekał.Niedociera? (to do Daja'n oczywiście)
A te ponad 0.5 mld bynajmniej nie wzieły się z kosmosu, tylko są to pieniądze od mieszkańców Krakowa- czyli Wasze lub Waszych rodziców.Przypomnę że rondo mogilskie kosztowało coś ponad 300 mln a wiecie jaka to ważna inwestycja dla Krakowa.Więc chyba mamy prawo narzekać, bo te 0,5 mld zwyczajnie przejedzon lub ukradziono,przez bandę nieudaczników.Oczywiście, jako kibic Wisły bardzo się ciesze, że mamy nowy dom, jednak jako lokalny patriota nie mogę zapomnieć o tym, że ten stadion powstaje niewspółmiernie do kosztów.
Za 0.5 mld powinna stać wizytówka Krakowa a nie karykatura stadionu, z Bóg wie iloma błędami

Jak zniszczyć Państwo wg Sun Tzu(„Sztuka wojny”):
http://wolnemedia.net/polityka/instr...korzyc-narody/
Odpowiedz cytując