|
Smolarek jest śmieszny. Już nawet nie chodzi mi o to jak się ceni, ale o fakt, że jakby przyszedł do ligi polskiej to prawdopodobnie by już z niej nie wyszedł. Nagle by się okazało, że nawet w naszej lidze żadna z niego gwiazda. Tak więc opierając się jedynie na nazwisku i dobry CV, będzie szukał kolejnych naiwniaków typu Kavala.
Od 2005 roku i jego gry w Borussi, równa pochyła w dół (no dobra z małymi przebłyskami w reprze) , a trzeba zaznaczyć, że ma on już 29 lat!
Ostatnio edytowane przez Snow : 06.07.2010 o godz. 14:32.
|