zbymak napisał(a):

Nam zawołał więcej niz chciał Makinwa .Następny pilkarz z ambicjami sportowymi.Tylko kasa sie liczy
|
Dla mnie świadczy to o tym, że gość jest już wypalony. Z takim nazwiskiem i niezłym CV wystarczyłaby mu jedna dobra runda w Ekstraklasie żeby zwrócić na siebie uwagę zachodnich klubów. Ale po co się męczyć? Zanim Smolarek trafił do Kavali był bez klubu kilka miesięcy. Zapowiadał powrót do formy, a tymczasem niczym się nie wyróżnił (może poza strzeleniem 2 bramek Panathinaikosowi). A latka lecą

Z niego już nic nie będzie ani w piłce klubowej ani tym bardziej reprezentacyjnej.