Wyświetl pojedynczy post
MCX
Senior Member
 
 
Od: 06.2003
Skąd: Piła

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6903
Stary 06.07.2010, 14:29
zbymak napisał(a):Wyświetl post
Nam zawołał więcej niz chciał Makinwa.Następny pilkarz z ambicjami sportowymi.Tylko kasa sie liczy
Dla mnie świadczy to o tym, że gość jest już wypalony. Z takim nazwiskiem i niezłym CV wystarczyłaby mu jedna dobra runda w Ekstraklasie żeby zwrócić na siebie uwagę zachodnich klubów. Ale po co się męczyć? Zanim Smolarek trafił do Kavali był bez klubu kilka miesięcy. Zapowiadał powrót do formy, a tymczasem niczym się nie wyróżnił (może poza strzeleniem 2 bramek Panathinaikosowi). A latka lecą Z niego już nic nie będzie ani w piłce klubowej ani tym bardziej reprezentacyjnej.
Odpowiedz cytując