Wyświetl pojedynczy post
Fanatyk R22
Member
 
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6901
Stary 06.07.2010, 14:26
gdybym ja był bogaty to bym kupił tego Smolarka i później z loży VIP co chwile z niego szydził, że taki drogi, a taki beznadziejny

i cały stadion robiłby to samo i może w końcu ten pseudo gracz zrozumiałby, że jest marnym grajkiem..
Odpowiedz cytując