Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
Fanatyk R22
Member
Od: 07.2010
Offline
#
6901
06.07.2010, 14:26
gdybym ja był bogaty to bym kupił tego Smolarka i później z loży VIP co chwile z niego szydził, że taki drogi, a taki beznadziejny
i cały stadion robiłby to samo i może w końcu ten pseudo gracz zrozumiałby, że jest marnym grajkiem..
Fanatyk R22
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Fanatyk R22
Znajdź inne posty napisane przez Fanatyk R22