|
Nie wiem czy będą wykańczać nasz stadion z zewnątrz ,ale wygląda on mało atrakcyjnie, "gołe mury" i wszedzie te niebieskie rury które wystają z góry. Stadion pejsów jest ładnie wykończony takimi jakby białymi panelami ,przez co wyglada nowoczesnie i estetycznie z zewnatrz. Wiem ze to nie jest najwazniejsze jak stadion wyglada z boku ,ale słabo to wyglada
|