Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11770
Stary 06.07.2010, 14:16
Nie wiem czy będą wykańczać nasz stadion z zewnątrz ,ale wygląda on mało atrakcyjnie, "gołe mury" i wszedzie te niebieskie rury które wystają z góry. Stadion pejsów jest ładnie wykończony takimi jakby białymi panelami ,przez co wyglada nowoczesnie i estetycznie z zewnatrz. Wiem ze to nie jest najwazniejsze jak stadion wyglada z boku ,ale słabo to wyglada
Odpowiedz cytując