Wyświetl pojedynczy post
RLY
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: ynawia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11769
Stary 06.07.2010, 13:55
Mav 23 po co podnosić posadzkę.Nie lepiej zrobić podkonstrukcję pod sam fotel.Wtedy balustrada spełnia normę bezpieczeństwa a jedynie podwyższa się fotel z ewenutalnym podestem.Wysokość mierzysz od elementów konstrukcji a nie wyposazenia trybuny przeciez.
Odpowiedz cytując