|
Mav 23 po co podnosić posadzkę.Nie lepiej zrobić podkonstrukcję pod sam fotel.Wtedy balustrada spełnia normę bezpieczeństwa a jedynie podwyższa się fotel z ewenutalnym podestem.Wysokość mierzysz od elementów konstrukcji a nie wyposazenia trybuny przeciez.
|