Wyświetl pojedynczy post
~SKWARU~
Member
 
 
Od: 01.2008
Skąd: Rbk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17022
Stary 06.07.2010, 13:35
GOalkeeper napisał(a):Wyświetl post
Chciał bym poznać wasze opinie na temat internetu z Neti?
Generalnie wszystko jest OK , problemy mogą się zacząć gdy posiada się internet Netii na łączu TP , w razie jakiejś awarii dzwoniąc do Netii odpowiadają że to na pewno coś u TP , i odwrotnie.
Ale mimo wszystko POLECAM , nie umywa się do Neozdrady
Rabka-Zdrój.
Odpowiedz cytując