Wyświetl pojedynczy post
licoo
Senior Member
 
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1032
Stary 06.07.2010, 12:43
wonski_eNHa napisał(a):Wyświetl post
Gdyby faktycznie ten wzór był to na pewno chociaż jedną meczówkę zakupie :]
Świetny przykład koloru koszulek wyjazdowych podałeś wonski. Chodzi mi tu głównie o kolor jasno niebieski (a nie ciemno niebieski jaki był do tej pory na koszulkach Wisły). Pierwotnie gwiazda Wisły była właśnie jasnoniebieska i wydaje mi się, że kolor flag Wiślackich z dawnych lat też miał kolor jasnoniebieski, a nie taki jak np Lech czyli ciemnoniebieski.
Odpowiedz cytując