|
Kiedyś była mowa o tym, że można, w razie konieczności, obniżyć jeszcze murawę i dorobić kilka rzędów krzesełek, tak żeby powiększyć pojemność stadionu do przynajmniej 40 tys. Bo ja mam wielką nadzieję, że jednak te 33 tys. to za jakiś czas będzie mało.
|