Wyświetl pojedynczy post
madziar
Senior Member
 
Od: 04.2003
Skąd: Rzeszów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11763
Stary 06.07.2010, 12:19
Daja`n napisał(a):Wyświetl post
Nie mogę się już doczekać końca budowy tego stadionu bo zaczynam mieć problemy z oddaniem moczu jak czytam te wieczne płakanie jaki ten stadion jest spaprany.Ocknijcie się ludzie wam przeszkadza nawet kolor barierki!
Tak cieszmy sie ze wogole cos robia i nawet jakby zrobili asfaltowe boisko to dziekujmy Majchrowi na kolanach ze raczyl zrobic cokolwiek... Za 0,5 MILIARDA złotych mozna oczekiwać przyzwoitego stadionu a nie klocków poskładanych byle jak... Zreszta nikt cudów nie oczekuje bo jaki by stadion nie byl to i tak kazdy przyjdzie kibicowac a nie ogladac kolor balustrad ale noz sie w kieszeni otwiera ile mln poszlo a nawet glupiego telebimu za ta kase nie bedzie... To gdzie sie podzialy te pieniadze? bo w tej cenie spokojnie wszystko mozna bylo zmiescic...
Odpowiedz cytując