Wyświetl pojedynczy post
_ukoL
Lokalny Patriota
 
 
Od: 05.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11761
Stary 06.07.2010, 12:12
Tym bardziej, że to nie inwestycja za marne grosze tylko za ogromne pieniądze. Skandalem jest, że taka suma wyrzucona jest w obiekt, który ma tak śmieszne wręcz mankamenty. Nie rozumiem jak w cywilizowanym kraju można prowadzić taką inwestycję, gdzie projekt jest zmieniany co chwila, gdzie ciągle coś jest nie tak jak powinno. Nie rozumiem.
Liga niezwykłych dżentelmenów: Retro Liga

Odpowiedz cytując