Wyświetl pojedynczy post
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2494
Stary 06.07.2010, 11:22
Pisałem do nich w dzień kiedy okazało się, że kupili prawa. Odpisali, że na pewno wszystkie mecze Wisły będą na otwartym, a dopiero później coś sobie ubzdurali, że dopiero od 3 rundy zaczną pokazywać.
Odpowiedz cytując