Wyświetl pojedynczy post
Donki
Banita
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11760
Stary 06.07.2010, 11:12
Daja`n napisał(a):Wyświetl post
Nie mogę się już doczekać końca budowy tego stadionu bo zaczynam mieć problemy z oddaniem moczu jak czytam te wieczne płakanie jaki ten stadion jest spaprany.Ocknijcie się ludzie wam przeszkadza nawet kolor barierki!
No pewenie najlepiej wszystko olać, jak bedzie to bedzie Gdyby kazdy miał takie podejscie jak ty to wiesz ile rzeczy bylo by zjeba**ch
Odpowiedz cytując