Daja`n napisał(a):

|
Nie mogę się już doczekać końca budowy tego stadionu bo zaczynam mieć problemy z oddaniem moczu jak czytam te wieczne płakanie jaki ten stadion jest spaprany.Ocknijcie się ludzie wam przeszkadza nawet kolor barierki!
|
No pewenie najlepiej wszystko olać, jak bedzie to bedzie

Gdyby kazdy miał takie podejscie jak ty to wiesz ile rzeczy bylo by zjeba**ch
