pcpcpc napisał(a):

|
szczeże jak przyjdzie Holender i Garguła wróci do formy to Czech bedzi grzał ławe a tak pograł by sobie na wyporzyczeniu pół roku a co do Mąki w tej chwili prezentuje sie lepiej od czecha
|
Widziałeś Holendra w akcji, na jakiej podstawie go oceniasz? Mąka powinien iść na wypożyczenie bo w chwili obecnej nie jest w stanie w znaczący sposób pomóc Wiśle.