Wyświetl pojedynczy post
staho
Junior Member
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28272
Stary 06.07.2010, 11:01
pcpcpc napisał(a):Wyświetl post
szczeże jak przyjdzie Holender i Garguła wróci do formy to Czech bedzi grzał ławe a tak pograł by sobie na wyporzyczeniu pół roku a co do Mąki w tej chwili prezentuje sie lepiej od czecha
Widziałeś Holendra w akcji, na jakiej podstawie go oceniasz? Mąka powinien iść na wypożyczenie bo w chwili obecnej nie jest w stanie w znaczący sposób pomóc Wiśle.
Odpowiedz cytując