Hanex napisał(a):

|
Juz pomijajac fakt, ze zadnego przetargu na projekt nie bylo, no ale o tym juz bylo mowione kilkanascie razy...
|
najgorsze jest to, że poprostu gdybyśmy ten przetarg zrobili to śmiem twierdzić, że mielibyśmy porządny stadion, chociażby na 40 tys
