Wyświetl pojedynczy post
anthony09
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11757
Stary 06.07.2010, 10:58
Hanex napisał(a):Wyświetl post
Juz pomijajac fakt, ze zadnego przetargu na projekt nie bylo, no ale o tym juz bylo mowione kilkanascie razy...
najgorsze jest to, że poprostu gdybyśmy ten przetarg zrobili to śmiem twierdzić, że mielibyśmy porządny stadion, chociażby na 40 tys
Odpowiedz cytując