Wyświetl pojedynczy post
krasny
Senior Member
 
 
Od: 03.2006
Skąd: Toruń - zapraszam;)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28270
Stary 06.07.2010, 10:57
pcpcpc napisał(a):Wyświetl post
szczeże jak przyjdzie Holender i Garguła wróci do formy to Czech bedzi grzał ławe a tak pograł by sobie na wyporzyczeniu pół roku a co do Mąki w tej chwili prezentuje sie lepiej od czecha
Chłopie, z całym szacunkiem ale weź sie naucz pisać "po polskiemu"...

Co do transferów to myślę ze trzeba jeszcze spokojne poczekać i jak najszybciej zgrywac zespół. Mam nadzieje że młodzi obrońcy będą zostawiali 100% na boisku zeby sie pokazać.
Będzie dobrze!!

Odpowiedz cytując