pcpcpc napisał(a):

|
szczeże jak przyjdzie Holender i Garguła wróci do formy to Czech bedzi grzał ławe a tak pograł by sobie na wyporzyczeniu pół roku a co do Mąki w tej chwili prezentuje sie lepiej od czecha
|
Chłopie, z całym szacunkiem ale weź sie naucz pisać "po polskiemu"...
Co do transferów to myślę ze trzeba jeszcze spokojne poczekać i jak najszybciej zgrywac zespół. Mam nadzieje że młodzi obrońcy będą zostawiali 100% na boisku zeby sie pokazać.
Będzie dobrze!!