Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
pcpcpc
Banita
Od: 04.2010
Offline
#
28269
06.07.2010, 10:54
szczeże jak przyjdzie Holender i Garguła wróci do formy to Czech bedzi grzał ławe a tak pograł by sobie na wyporzyczeniu pół roku a co do Mąki w tej chwili prezentuje sie lepiej od czecha
pcpcpc
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez pcpcpc