Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
Hanex
Member
Od: 12.2004
Skąd: Kraków
Offline
#
11756
06.07.2010, 10:54
Juz pomijajac fakt, ze zadnego przetargu na projekt nie bylo, no ale o tym juz bylo mowione kilkanascie razy...
Jazda jazda jazda! BIALA GWIAZDA!!
Hanex
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Hanex
Znajdź inne posty napisane przez Hanex