Wyświetl pojedynczy post
Lizak
Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: oś.Złocień

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11754
Stary 06.07.2010, 10:26
w tym temacie zostało już powiedziane wszystko, szkoda nerwów,
dla mnie największym skandalem jest to, że tą sprawą nie zaionteresowała się jeszcze prokuratura!!
Majchrowski powinien iść siedzieć na długie lata za ten przekręt na R22 i wszyscy jego przydupasy również.
powinni być rozliczeni co do złotówki! ZŁODZIEJE I NIEUDACZNICY!!!!!
BARCA I WISŁA!! DWIE KRÓLOWE!!!
Odpowiedz cytując