|
w tym temacie zostało już powiedziane wszystko, szkoda nerwów,
dla mnie największym skandalem jest to, że tą sprawą nie zaionteresowała się jeszcze prokuratura!!
Majchrowski powinien iść siedzieć na długie lata za ten przekręt na R22 i wszyscy jego przydupasy również.
powinni być rozliczeni co do złotówki! ZŁODZIEJE I NIEUDACZNICY!!!!!
BARCA I WISŁA!! DWIE KRÓLOWE!!!
|