Wyświetl pojedynczy post
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28251
Stary 06.07.2010, 10:17
PODpalacz napisał(a):Wyświetl post
Każdy z nas wie jak cała Polska sika kiedy polska drużna gra w Europejskich Pucharach media szaleją gazety wypuszczają dodatek kibice się onanizują ,a w rozwiniętych krajach piłkarsko czasami nawet nie ma transmisji i w gazetach piszą na samym końcu drobnym druczkiem że tego dnia o tej godzinie jest mecz.Nie trzeba mieć gwiazdorów tylko ludzi którzy tworzyli by teatr na Reymonta 22 Mogła by powstać taka drużna jak przed kilko lat AZ ALKMAAR gdzie ambicie hart ducha i zaangażowanie młodych zawodników pozwoliło stworzyć im zespół który cieszyło każde oko w europie

Nie przesadzaj z tym Alkmaar. Było tam paru doświadczonych zawodników, bo niestety bez takowych nie ma szans na sukces (patrz Arsenal). Poza tym tam był trenerem jeden z najlepszych fachowców (van Gaal).
Dodatkowo u nich nikt nie napinał się na wynik od razu. Sprowadzili paru młodych grajków, uzupełnili to doświadczonymi i spokojnie rozwijali zespół. Początkowo nie szło im tak dobrze ale trener zapewniał, żę wszystko idzie tak jak należy i z czasem przyjdą wyniki. I stało się tak jak mówił.

Po postach jakie widzę na tym forum nie sądze, aby u nas ktoś taki się utrzymał. 95% forum narzeka, że słabe transfery, że w przyszłym sezonie będzie miejsce 6-8. U nas po paru słabych wynikach od razu byłaby nagonka na trenera, że nie potrafi prowadzić drużyny itp.
Ostatnio edytowane przez Jagul : 06.07.2010 o godz. 10:21.
Odpowiedz cytując