Wyświetl pojedynczy post
staho
Junior Member
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28247
Stary 06.07.2010, 09:45
Sopranos napisał(a):Wyświetl post
Co do tych nazwisk, to takimi zawodnikami mogliby być Makinwa czy Smolarek, ale nie stać nas na kontrakty dla tych zawodników.
Jak nas nie stać? A na Cyprze, w Grecji kluby jest stać na podobne transfery. Tylko w Polsce się przyjęło, że nas na nic nie stać, jesteśmy w pierwszej dwudziestce gospodarek na świecie, czy jest tam Cypr, Grecja ? Nie !!
Dlaczego Wisła nie ma sponsora na koszulce, po przyjściu np. Smolarka czy innego znanego nazwiska, wzrasta zainteresowanie klubem, a tym samym potencjalni sponsorzy są bardziej chętni. Chyba tak to działa?
U nas niestety boją się ryzykować,
Odpowiedz cytując