Wyświetl pojedynczy post
dzollo
Senior Member
 
 
Od: 08.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28235
Stary 06.07.2010, 08:56
Z takimi pieniedzmi mozna by wrocic do tematu Dawida Nowaka, chlopak ma smykalke do strzelania bramek, tylko ze strasznie kontuzjogenny. Jesli bylby zdrowy wydaje sie, ze jest to napastnik, ktory gwarantuje 10 goli na sezon.

Pozatym zostaly dzialacza 3 dni na sciagniecie stopera, aby zglosic go do meczow z Szwale.
Az sie boje co bedzie jak bedziemy grac z Gordonem i Kowalskim na srodku obrony bo Cleber dalej nie wrocil z Brazyli i kto wie czy zdazy.


http://www.niebiescy.pl/?id=6851
Wedlug tej strony nie ma tematu Sadlok w Wisle.
Ostatnio edytowane przez dzollo : 06.07.2010 o godz. 09:07.
Czy wygrywasz czy nie.... <3
Odpowiedz cytując