Edo napisał(a):

|
Można naściągać medialne kaczki, Tristany, Izoldy, Kluiverty. Przyjdzie 30000 tys. ludzi, zobacza jak nędzny obecnie poziom prezentują i na następnym meczu będzie 10000. Czy tego chcemy? Frekwencja na stadionach to dość złożony problem.
|
Turcy i Grecy 10 lat temu nasciagali te "kaczki" i co? Dzs sa 10 lat przed nami.
Cypryjczycy 5 lat temu nasciagali te "kaczki" i co? Dzis sa 5 lat przed nami.
Tak, tego chcemy.