Sopranos napisał(a):

|
A kto sprawi? Wymień proszę takich zawodników będących równocześnie w naszym zasięgu finansowym, czyli do 1 mln euro.
|
Sorry ale jeśli kupią zawodnika za 1mln euro, moim zdaniem można nawet przekroczyć tą granicę to w mediach zrobi się szum, kibic będzie patrzał inaczej na gościa który przyszedł za 1 mln euro niż na goscia który przyszedł za 400 k. Oczywiście te pieniądze muszą iść w parze z jakością.
Są możliwości niech postarają się kupić piłkarza ponad przeciętnego, lepszego od tych których mamy. Na dłuższą metę można finansowo nawet na tym zyskać. Nie jestem wstanie wymienić Ci takich zawodników bo się na tym po prostu nie znam. Nie zamierzam przeszukiwać zakazanej strony i wklejać tu propozycji bo to bez sensu.