|
W mediach napisali, że ustaliśmy rekordowe sumę za którą wytransferowaliśmy zawodnika Z klubu. Jestem ciekawy kiedy pobijemy rekord DO klubu. Mając taki możliwości można "poszaleć" i kupić kogoś ponad przeciętnego.
Nie oszukujmy się Bunoza i Cikosz nie sprawią, że przyjdzie 30 000 na trybuny.
|