Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Edo
Senior Member
Od: 09.2005
Offline
#
28226
06.07.2010, 08:22
anthony09
napisał(a):
Jakby ten Sadlok w sumie przeszedł do nas za choćby 1 mln euro to byłbym zadowolony
Dobrze , że nie Ty wydajesz pieniądze Wisły, byłaby szybka katastrofa...
Edo
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Edo
Znajdź inne posty napisane przez Edo