Lech prowadził rozmowy z kilkoma takimi graczami w czasie, gdy szukał alternatywy dla planowanych na tę pozycję wzmocnień. Wstępne rozmowy przeprowadzono m.in. z Euzebiuszem Smolarkiem i Pawłem Brożkiem, ale były to tylko rozmowy sondujące, bez jakichkolwiek debat o możliwości transferu.
to co napisane wyżej co to niby znaczy

!!
ze z nim rozmawiali
jak by go sprzedali do lecha to %$#@%^&*
edit:
spóźniłem się