Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28216
Stary 06.07.2010, 01:20
gianbuffon napisał(a):Wyświetl post
, a sam Milinkovic z FC Kosice za dużo nie zrobili w poprzednim sezonie. Ledwo utrzymali się w lidze.
Mi to nazwisko tyle mówi co nic, tyle że to myślenie nie jest dobre bo można by zapytać - Czy ten Marcelo jest na tyle dobry by przychodzić za grube melony do PSV jak sam nie zrobił za dużo w poprzednim sezonie.Jego zespół odpadł z pucharów nim te się tak na prawdę zaczęły a potem nie zdobyli mistrza w kiepskiej lidze.

Nie wiem kto to Milinkovic ,natomiast wiem że jak nie wzmocnimy szczególnie pomocy to ten sezon to będzie jedna wielka katastrofa.
Obronę która dawała radę - rozwalili.Pomocy i ataku który kopie się od minimum 1.5 roku po czole - nie ruszyli.Domyślam się że chętnych nie było, b kto rozsądny chciał by zawodników którzy sami grają słabo, a już jako całość, to prezentują jeden wielki chaos
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując