Wyświetl pojedynczy post
Elendil
Senior Member
 
 
Od: 01.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1274
Stary 06.07.2010, 01:20
koyoot napisał(a):
Warhammer 40000 Online: Dark Millenium. Z tego co widzialem zapowiada sie wysmienicie. Rozbudowane PvE oraz swietne PvP(strzelanie z heavy boltera do przeciwnikow rulez!). Na ten MMO naprawde warto czekac.
faktycznie, ciekawie się zapowiada. W kolejce czeka też Guild Wars 2 Dlatego, jak mówiłem: nie ma sensu sobie zawracać głowy tysiącem darmowych mmo, skoro jest tyle o wiele lepszych gier abonamentowych. Tylko strata czasu (i pieniędzy wydanych w Item Shopie )
VIVA LA WISŁA

Nie ma pomyślnych wiatrów dla płynących bez celu
Odpowiedz cytując