koyoot napisał(a):
|
Warhammer 40000 Online: Dark Millenium. Z tego co widzialem zapowiada sie wysmienicie. Rozbudowane PvE oraz swietne PvP(strzelanie z heavy boltera do przeciwnikow rulez!). Na ten MMO naprawde warto czekac.
|
faktycznie, ciekawie się zapowiada. W kolejce czeka też Guild Wars 2

Dlatego, jak mówiłem: nie ma sensu sobie zawracać głowy tysiącem darmowych mmo, skoro jest tyle o wiele lepszych gier abonamentowych. Tylko strata czasu (i pieniędzy wydanych w Item Shopie

)