Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11746
Stary 06.07.2010, 00:45
Bronowianin napisał(a):Wyświetl post
kard. Stanisław 'kapelan PO' Dziwisz
No, po ostatnich wydarzeniach to łatkę PO trzeba mu odczepić

A co do mojego pytania do mava23 a propos przeszklonych skyboxów(od strony stadionu) i możliwości oglądania z nich meczów.
To jest ważne i tak np będzie u parchów.To u nas jeszcze bardziej ważne, bo chyba nikt płacący ogromne sumy nie będzie chciał być upchnięty jak w kinie - w miejscu przypominającym stanowisko snajperskie.Z góry beton z dołu beton i beton z przodu

A pytam się też dla tego że nasz Wielki Architekt - Dyzma jeśli chodzi o projektowanie stadionów - jakiś czas temu zapowiadał tak.

'...Do tego między piętrami trybun powstaną 33 loże, każda o powierzchni 35 m kw. Będzie można w nich zasiąść w fotelach obitych skórą. Do lóż, przeszklonych od strony boiska, poprowadzą osobne wejścia...'

Domyślam się że to przeszklenie od strony boiska nie jest po to by podziwiać miejsce na telebim albo ptaki krążące nad parkiem Jordana, tylko po to by móc ze środka skyboxu - oglądnąć sobie mecz

ps i to nie jest że się wszystkiego czepiam, tylko nie zdziwię się jak większość z tych całych skyboxów, będzie zwykłymi pustostanami
Ostatnio edytowane przez 1q2 : 06.07.2010 o godz. 00:50.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując